“Kurduğumuz ortaklıkların gücü, Artı Değer oluşturduğumuz sürecimizin her aşamasına aynı dikkat ve özenle yaklaşmamızdan kaynaklanmaktadır.”

1. Müşteriyi Anlamak

“Artı Değerin temelleri müşteri ile ilk temas kurduğumuz anda başlar.”

Müşteri ile temas kurduğumuz andan itibaren onlar için üreteceğimiz artı değer sürecini de başlatmış oluyoruz. Sürecin başarılı olabilmesi için müşterinin talebi birçok açıdan incelenir ve değerlendirilir.

2. Unu Anlamak

“Un sürekli değişim halinde olan bir üründür. Bu sebeple geliştirilecek çözüm, onu anlamaktan geçer.”

Kalite Artı Gıda’nın tüm birimlerinin genel çalışma prensibinin temelini oluşturur. Hammaddeden son ürüne kadar gerekli tüm incelemeleri yaparak ürünümüzün güvenilirliğini garantiliyor ve müşterilerimize, yüksek standartlarda kaliteli ürün ve hizmetler sunuyoruz.

3. Çözümü Keşfetmek

“Sadece unu iyileştirmiyor, unun proseste işleme özelliklerini geliştirerek, müşterilerimize artı çözümler sunuyoruz.”

Kapsamlı bir değerlendirmenin ardından, elde ettiğimiz değerler ile hedef pazarın beklenti ve proses özelliklerini karşılaştırıyor ve çözümü keşfetme sürecine başlıyoruz.

4. Doğru Üretim Yapmak

“Doğru üretim, güvenilir kaynaklardan, kontrollü hammadde tedariki ile mümkün olur.”

Üretimde kullanacağımız hammaddeleri, alanında kendini ispatlamış güvenilir küresel tedarikçilerden temin ederek, ürünlerin teslim alma prosedürlerini titizlikle uygulamaktayız.

5. Doğru Teslimat Yapmak

“Ürünlerimizin müşteriye sorunsuz şekilde ulaşımının sağlanmasına özen gösteriyoruz.”

gösteriyoruz.” Üretimin ardından istenilen şekilde Kraft, Alüminyum ya da Polietilen iç ambalajlı olarak hazırladığımız ürünlerimizin müşterilerimize ulaştırılıncaya kadar geçen sürecini yakından takip ederiz.

6. Artı Destek

“Müşterilerimizden gelen geri bildirimlerin takibini yapıyor ve daima yanlarında durarak ARTI DESTEK sağlamaya devam ediyoruz.”

Mevcut olanlar yetinmiyor, sunduğumuz çözümü devamlı güncelliyor ve geliştiriyoruz. Son kullanıcının yaşayacağı proses hatalarını, deneyimli kadromuzun hızla ve etkin bir şekilde müdahalesi ile minimize ederek, verimin artmasına yardımcı oluyoruz Böylece, “Müşterimizin itibarı, bizim itibarımızdır” sloganıyla çıktığımız yolda, müşterimizin aldığı şikâyetleri ortadan kaldırırız.

brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand